logo

برای بهبود کامل کرش Forza horizon 4 از لینک زیر لانچر مورد نظر را دانلود نمایید :

https://bit.ly/2nWBgyr

پس از اجرای لانچر گزینه بالا سمت چپ را کلیک نمایید که فورزا اجرا شود و میتوانید Forza horizon 4 را بدون کرش بازی کنید .

 

مواردی که باید رعایت شود :

در صورتی که با اجرای بازی ، بلافاصله صفحه بسته شود احتمال این وجود دارد که بازی به درستی نصب نشده باشد برای راهنمای صحیح نصب به بخش آموزشی سایت مراجعه نمایید .

اگر فایل Eappx را دارا میباشید ابتدا بازی را پاک نمایید و از طریق استور مقداری از حجم بازی را دانلود نمایید تا حدی که کل حجم بازی را نمایشد دهد برای مثال (10mb of 64Gg) به این صورت نمایش داده شود گزینه pause را بزنید و استور را ببندید از طریق powershell بازی را نصب کنید ( باید درایوی که استور ازتون درخواست میکند برای نصب با درایوی که میخواید بازی از طریق پاورشل نصب شود یکی باشد ) و مجدد استور را اجرا کرده و گزینه resume را بزنید تا دیتا به طور کامل شناسایی شود و در صورت نیاز آپدیتی برای بازی منتشر شده باشد خود استور دانلود خواهد نمود .

همه ی نرم افزار های اضافه و جانبی حتی مرورگر سیستم خود را ببندید و نرم افزار های نمایش فریم مانند msi after burner و … حتما اجرا نباشند در سیستم .

اگر نرم افزار ایکس باکس شما اجرا نمیشود و نمیتوانید لاگین کنید از نرم افزار های عبورینگ مناسب استفاده کنید که بتوانید حتما وارد اکانت شخصی ایکس باکس خود شوید .

پس از لاگین نمودن در ایکس باکس ، برنامه ای که اماده کرده ایم را اجرا کنید که وارد بازی شوید .

در ابتدا بخش مولتی بازی بسته است و باید مقداری بازی کنید تا باز شود ، بخش سینگل را تا حدودی پیش روید  که بخش آنلاین بازی قابل استفاده شود ( اگر 4 فصل را تکمیل کنید در بخش آنلاین بهتر متوانید به سیزن ها جوین شوید )

 

Hi , Send your comment :

ارتباط با پشتیبانی تلگرام