logo

سی دی کی اورجینال CD key چیست ؟

حتما برای شما دوستان عزیر این پرسش پیش آمده که سی دی کی اورجینال CD key چه کاربردی دارد و مزیت آن چیست که باید بابت آن هزینه پرداخت کنیم در این مقاله با cdkeyshare.ir همراه باشید تا به پاسخ ، پرسش های خود دست یابید.

سی دی کی اورجینال CD key و یا در واقع بازی هایی که به صورت اورجینال توسط شما خریداری می شوند قابلیت های بسیار بیشتری را در اختیار شما خواهند گذاشت. به این صورت که می توانید از بخش مولتی پلیر و Co-op و آنلاین بازی ها به صورت کامل و بدون محدودیت ساعتی به صورت 24/7 (هفت روز هفته 24 ساعته) استفاده نمایید .

عمومآ سی دی کی CD key ، یک کد دیجیتالی شامل حروف یا ترکیبی از حروف و اعداد می باشد که با وارد کردن این کد در قسمت redeem نرم افزار مورد نظر مثل استیم steam و یوپلی uplay و اریجین origin و بتل نت battle net و اپیک گیمز Epic games گیم مورد نظر به اکانت شما اضافه خواهد شد و به صورت دائمی (مادام العمر ) درون اکانت شما باقی خواهد ماند . سی دی کی اورجینال CD key قابلیت ریفاند refund شدن را ندارد .

زمانی که بازی را به صورت سی دی کی اورجینال CD key تهیه نمایید سیو SAVE بازی ها و اچیومنت achievement آنها را میتوانید به صورت شخصی و اختصاصی داشته باشید و این موارد روی اکانت خودتان فعال خواهند شد و با فرد دیگری مشترک نخواهد بود چون سی دی کی اورجینال درون اکانت شما فعال شده و هیچ شخصی امکان دسترسی به اکانت شما را نخواهد داشت .

وقتی بازی را به صورت سی دی کی اورجینال CD key از سایت cdkeyshare.ir تهیه نمایید با آپدیت هنمودن بازی دیگر گرفتار باگ های عجیب و غریب نسخه های کرکی نخواهید شد و با بروز ترین آپدیت هایی که توسط تیم سازنده بازی منتشر خواهد شد می توانید از بازی لذت ببرید .

در مقاله ای قصد داریم سی دی کی اشتراکی و نحوه استفاده از سی دی کی اشتراکی CD key را شرح دهیم .

نتیجه گیری :

با افتخار طی چندین سال گذشته توانستیم با قیمت های مناسب سی دی کی اورجینال ، در کنار شما عزیزان باشیم و به خود می بالیم که شما را در کنار خود داریم ، در صورت نیاز به پشتیبانی و مطرح کردن پرسش های خود در رابطه با CD key به صورت آنلاین 24 ساعته با پشتیبانی فروشگاه در ارتباط باشید .

Hi , Send your comment :

ارتباط با پشتیبانی تلگرام