صفحه اصلی وبلاگ اموزش ها تبلیغات

استودیو Codemasters و کمپانی Koch Media، ناشرین بازی «F1 2018» از ماشین‌های جدید این بازی رونمایی کردند.

اواخر اردیبهشت ماه سال جاری بود که در کنار اعلام جزئیاتی همچون گسترش بخش Career و ماشین‌های کلاسیک بیشتر نسبت به گذشته، تاریخ انتشار دهمین بازی سری Formula One یعنی بازی «F1 2018» معرفی شد. حال طبق جدید‌ترین اخبار بازی، استودیو کدمسترز و کمپانی کخ مدیا دو عدد ماشین جدید بازی مذکور را با انتشار یک تریلر معرفی کرده‌اند. 

این دو ماشین که «Brawn BPG-001» و «Williams FW25» نام دارند، جزء اتومبیل‌های مشهور مسابقات فرمول یک هستند. ماشین «Williams FW25» که توسط تیم ویلیامز طراحی شده است، از موتور V10 کمپانی BMW بهره می‌برد و راننده‌هایی همچون رالف شوماخر پشت فرمان آن نشسته‌اند. تیم ویلیامز با استفاده از این ماشین در مسابقات فرمول یک فصل ۲۰۰۳ در جایگاه دوم تیمی قرار گرفت. طراحی ماشین Brawn BGP 001 توسط تیم هوندا ریسینگ آغاز شد، اما در نهایت به دلیل تملک مدیریت، تیم براون جی پی آن را تکمیل کرد. این اتومبیل که دارای موتور V8 کمپانی مرسدس بنز است، تنها ماشین طراحی شده توسط براون جی پی است. ماشین مذکور در فصل ۲۰۰۹ فرمول یک حاضر بوده است و از ۱۷ مسابقه در ۸ مسابقه پیروز شده است. همچنین جیسون باتن با این ماشین و تیم براون جی پی مقام اول فصل مذکور را به خود اختصاص دادند.

خودروی ۲۰۰۹ «Brawn BPG-001» را به سادگی می‌توانید با پیش خرید این عنوان در اختیار داشته باشید اما اگر توانایی پیش خرید را ندارید، بعدا می‌توانید با تهیه بسته گسترش دهنده پس از انتشار آن، این خودرو را خریداری کنید. در رابطه با خودروی «۲۰۰۳ Williams FW25» باید بگوییم که تنها اعلام شده که بعدا در دسترس خواهد بود اما تاریخ دقیق برای آن لحاظ نشده است. متاسفانه تا این لحظه اطلاعات خاصی از جزییات این نسخه اعلام نشده است. با این وجود تایید شده که نسبت به نسخه‌ی قبل تعداد خودروهای کلاسیک بیشتری برای این بازی عرضه خواهد شد و بخش «Career Mode» بسیار وسیع‌تر خواهد بود. واضح است که همانند نسخه‌های پیشین تمامی تیم‌ها، راننده‌ها و خودروهای حاضر در فصل ۲۰۱۸ فرمول یک در این بازی حضور خواهند داشت. در ادامه استودیو کدمسترز اعلام کرد که ماشین‌های کلاسیک بیشتری در آینده معرفی می‌شوند. این استودیو در حالی تاریخ معرفی این اتومبیل‌ها را اعلام نکرده است که تنها دو ماه تا عرضه بازی F1 2018 باقی مانده است.

Hi , Send your comment :

ارتباط با پشتیبانی تلگرام