صفحه اصلی وبلاگ اموزش ها تبلیغات

مروز شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) از اولین بسته‌ی الحاقی بازی ماجراجویی Shadow of the Tomb Raider رونمایی کرد.

این بسته‌ی الحاقی با نام The Forge شناخته می‌شود و به صورت رایگان برای دارندگان سیزن پس در دسترس خواهد گرفت. همچنین شما می‌توانید به صورت جداگانه نسبت به خرید آن اقدام کنید. بسته‌ی الحاقی The Forge در تاریخ سه‌شنبه ۲۲ آبان ماه ۱۳۹۷ (۱۳ نوامبر ۲۰۱۸ میلادی) در دسترس دارندگان کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار خواهد گرفت.

در The Forge لارا باید برای کشف راز کواک یاکو (Kuwaq Yaku) تلاش کند. در طول این سفر، لارا به جزئیاتی از میراث باستانی یک دوست دست خواهد یافت و باید با غلبه بر خطرات پیش رو، به کشف آن‌ها بپردازد. در The Forge شما به مقبره‌ و چالش‌های جدیدی دسترسی خواهید داشت که می‌توانید به صورت تک‌نفره و Co-Op به کاوش در آن‌ها بپردازید و با به پایان رساندن آن‌‌‌ها به جوایزی دست یابید. می‌توانید در قسمت زیر به مشاهده تصاویر منتشر شده از این بسته الحاقی بپردازید.

این نخستین بسته‌الحاقی از هفت بسته‌ی الحاقی Shadow of the Tomb Raider برای دارندگان سیزن پس خواهد بود که بخش‌های جدیدی را در دسترس بازی‌بازان قرار می‌دهد. هزینه‌ی خرید سیزن پس ۲۹٫۹۹ دلار است. همچنین شما می‌توانید با پرداخت ۴٫۹۹ دلار نسبت به خرید این بسته‌ی الحاقی اقدام کنید. برای تجربه این عنوان کلیک نمایید .

منبع

 

 

Hi , Send your comment :

ارتباط با پشتیبانی تلگرام