logo

استودیو‌های کریستال داینامیکس (Crystal Dynamics) و ایداس مونتریال (Eidos Montreal) همچنان در حال اضافه کردن محتویات جدید به بازی Shadow of the Tomb Raider هستند.

در ادامه‌ی پشتیبانی قدرتمند از این عنوان، به تازگی جدیدترین بسته‌ی الحاقی بازی با نام The Grand Caiman در دسترس قرار گرفته است.

در بسته‌ی الحاقی The Grand Caiman، لارا کرافت (Lara Croft) باید برای نجات دادن مردم روستای San Juan، با گروهی از مزدوران و یک خدای قدرتمند مبارزه کند. این بدین معنی است که باز هم شاهد یک چالش مقبره و محتویات داستانی جدید خواهیم بود. علاوه بر این، لارا به آیتم‌های جدیدی نظیر لباس Reptile Hide دست پیدا می‌کند که مقاومت بیشتری را در برابر گلوله از خود نشان خواهد داد. همچنین این لباس به شما کمک می‌کند تا تجربه‌ی بیشتری را از کشتن دشمنان کسب کنید.

البته لارا کرافت سلاح جدیدی را نیز دریافت خواهد کرد. علاوه بر این سلاح شاتگان مجهز به صدا خفه کن که Whispering Scourge نام دارد، مهارت جدیدی به نام Volcano نیز به بازی اضافه شده است. این مهارت به شما اجازه می‌دهد تا فشنگ‌های آتش‌زا تولید کنید. اگر تمام موارد گفته شده هنوز هم شما را راضی نکرده‌اند، باید اعلام کنیم که حالا بازی‌بازان می‌توانند تمام مقبره‌‌های نسخه‌ی پایه‌ی Shadow of the Tomb Raider را با حالت‌های Score Attack و Time Attack تجربه کنند.

صاحبان سیزن پس می‌توانند از همین حالا این بسته‌ی The Grand Caiman را دریافت کنند. لازم به ذکر است که تمام محتویات مذکور به صورت جداگانه نیز قابل خرید خواهند بود.

 

منبع
Hi , Send your comment :

ارتباط با پشتیبانی تلگرام