logo

این آموزش را برای نصب بازی Red Dead Redemption 2 قرار داده ایم در مجموع همه ی بازی های این لانچر به همین صورت باید نصب شود.

1️⃣در ابتدا برای لاگین شدن می بایست تیک گزینه Remember me انتخاب شود .

🔴در صورتی که نسخه اپیک بازی را روی سیستم نصب دارید حتما فایل بازی را به یک پوشه خالی انتقال دهید و از طریق لانچر اپیک بازی را unistall کنید و سپس مراحل زیر را شروع کنید.

2️⃣نام فایل بازی به این صورت زیر باید باشد ، دیتای مورد نظر را میتوانید در هر درایوی که می خواهید قرار دهید .

RedDeadRedemption 2

3️⃣پس از لاگین شدن باید به قسمت Settings بروید .

4️⃣گزینه Scan now را انتخاب کنید . مقداری صبر کنید تا فایل بازی را جستجو کند . پس از پیدا کردن فایل ببا پیغامی مواجه میشوید ( تصویر بعد )

5️⃣ در صورتی که مسیر فایل که قرار داده بودید درست باشد گزینه ok را انتخاب نمایید .

پس از چند دقیقه دیتا شناسایی خواهد شد .

دو حالت پیش میاد یا دیتا رو میشناسه و نصب میکنه یا شروع به دانلود میکنه اگر شروع به دانلود کرد دانلود را قطع کنید دوباره از داخل Setting اسم بازیو پیدا کنید روش کلیک کنید و گزینه Verify رو بزنید تا وریفای رو شروع کنه در این حالت در نهایت چند گیگ هم به عنوان اپدیت دانلود میکنه.

6️⃣حال به قسمت Games برگشته و گزینه Play فعال خواهد بود .


توجه مهم ( مربوط به آپدیت )

در صورتی که وارد بازی شدید و آپدیت برای بازی منتشر شده باشه نیاز نیست از خود لانچر دانلود کنید به دلیل سرعت دانلود پایین لانچر راکستار و …  اپدیت را از طریق لینکی که پشتیبانی تلگرام واستون میفرسته دانلود کنید بعد از دانلود محتویاتش را کپی کنید به پوشه اصلی و گزینه وریفای بزنید از لانچر راکستار دیتا شناسایی خواهد شد .


7️⃣نحوه اجرای بازی به صورت آفلاین :

به پشتیبانی تلگرام پیام دهید آموزش ارسال خواهد شد .

 

 

Hi , Send your comment :

ارتباط با پشتیبانی تلگرام